Yeni Ümit Forklift Ehliyeti

TRAFİK’ DE ÖZEL DİREKSİYON DERSİ

BAY ve BAYAN ÖĞRETMENLERİMİZ EŞLİĞİNDE
EHLİYETİ OLUP DİREKSİYON’U YETERLİ OLMAYANLARA AKICI TRAFİKTE ÖZEL DİREKSİYON EĞİTİMİ

RANDEVU : Direksiyon dersi almak için sizin istediğiniz gün ve saatlerde önceden randevu alarak işlerinizi aksatmadan eğitim alabilirsiniz.
DERS SAATLER : Her gün sabah 09:00 ile akşam 19:00 a kadar direksiyon eğitimi verilmektedir.Bu saatler arasında size uygun zamanı seçip bize bildirmeniz yeterlidir.
ÜCRET : Bir saat direksiyon eğitim ücreti 35 ytl. Bu ücrete öğretmenin ders saat ücreti , Yakıt ücreti ve eğitim esnasında meydana gelebilecek hasar ve trafik cezaları ücrete dahildir.

EĞİTİM GÜZERGAHI: Direksiyon eğitimi yapılacak güzergah istanbul trafiğinin yoğun olduğu bölgelerde eğitim verilir.Ayrıca sizin sık kullandığınız güzergah ta eğitim verilir.Örneğin Eviniz ile iş yeriniz arasında direksiyon dersi alabilirsiniz.
EĞİTİM ARACI : Eğitim araçlarımızın tamamı 2007 Model Toyota Yaris dir.
NE KADAR SÜREDE ÖĞRENİLİR : Yaklaşık olarak on saatlik direksiyon dersi alarak trafiğe çıkacak hale gelirsiniz.Bundan sonra sizin yapacağınız kendi aracınızla sürekli pratik yaparak kendinizi geliştirmek.
DİREKSİYON EĞİTİM VEREN ÖĞRETMENLER : Direksiyon eğitimi veren öğretmenlerimiz bu konuda oldukca büyük tecrübeye sahiptirler.Ve hepsinin Milli Eğitim Direksiyon Usta Öğreticilik belgelerine sahiptirler..
DİREKSİYON EĞİTİMİ NİZİN AMACI : Trafiğe çıkan sürücünün kendisinin ve başkalarının can ve mal güvenliğini tehlikeye atmaması ve trafik kurallarına uyan bilinçli sürücüler yetiştirmektir.
Güvenli Sürücülük
Trafik kurallarına uymak bir zorunluluktur. Ancak, trafiğe çıkan her sürücü, bu kurallara uymayı bir ilke olarak kabul etmelidir. Hepimiz kuralsızlığın kargaşaya yol açtığını biliriz. Ancak, trafikte kuralsızlık, kazaları, en kötüsü de yaralanma ve ölümleri beraberinde getiriyor.
“Yalnızca kuralları bilmekle, hata yapmamakla iyi sürücü olunmaz. Eğer karşındakinin yaptığı hatayı giderebiliyorsan, o zaman iyi sürücü olursun.”
Bu bölümde; “iyi bir sürücünün” sahip olması gereken kimi özellik ve durumlar ele alınacak…